Tatar Ramazan Nerelidir

Tatar Ramazan Nerelidir

26 Nisan 2013 Yazan tatar ramazan

Tatar Ramazan Nerelidir, nerede doğmuştur, gerçekte kimdir gibi pek çok soruların akıllarda yankılandığını biliyoruz. Bu sebeple tüm bu sorulara cevap olması niteliğinde bu konumuzu açarak bilgiler vereceğiz. 

Sizlere daha önceden Tatar Ramazan Kimdir başlıklı yazımızda doğru bilgiler vermeyi hedefleyerek paylaşımda bulunmuştuk. Sıra geldi, karakterimizin nereli olduğuna ve neler yaptığına. Aslında bu karakterin gerçekte bir kişiyi çağrıştırdığı söylenemez. Fakat Tatar Ramazan genel olarak bakıldığında halkın şimdi ve o dönemde ihtiyaç duyduğu bir yüz olarak karşımıza çıkıyor diyebiliriz. Sizlere genel anlamda dizinin çekimlerinin Sinop ve Birgi’de gerçekleştirildiğine dair bilgiler verebiliriz. Eğer Tatar Ramazan karakterini canlandıran Bülent İnal hakkında bir bilgi sahibi olmak istiyorsanız, onun içinde ünlü oyuncu için açtığımız konumuz olan Bülent İnal Kimdir sayfamızdan okuyabilirsiniz.

tatar ramazan nerelidirTatar Ramazan Bülent İnal’ın Urfa’lı olduğunu sizlere açıkladığımız konumuzda detaylı olarak yazmıştık. Fakat yinede bu konumuzda merak edenler için tekrardan belirtmeyi uygun gördük. Bu konumuzda umarız size gerçek bilgiyi vermiş oluyoruz. Lakin diziyi takip ettikçe aslında bu tür karakterlerin gerçek hayatta var olması gereken insanlar arasında yer alması gerektiğini düşünmeden geçemeyeceksiniz diye düşünüyoruz. Çünkü hayatın bazı dönemlerinde gerçekten bizleri savunacak ve doğruların peşinden tüm her şeye rağmen gidebilecek yardımseverlere ihtiyaç duyabiliyoruz. Aslında toplum olarak bu tür bireylerin her zaman yokluğunu çekmiyor da değiliz. Bizim için izlediğimiz filmlerde ve gerçek manada her zaman bu karakter kahraman olarak yer edinecek. O yüzdendir ki, Tatar Ramazan aklımızda uzun süre yer edinecek.

# # # #

Sosyal ağ butonlarına tıklayıp paylaşarak bize destek olabilirsiniz.6 Yorum yapılmış “Tatar Ramazan Nerelidir”

 1. memet diyor ki:

  en guzel fılm gercek hayatttanalınandır.bunların basıda TATAR RAMAZAN…..TATAR RAMAZAN nın HAYATI IZLENMEZMI BE AGA.UMARIM FLMI GEREKENDEN FAZLA UZATIPTA INSANLARI MERTLIKTEN COMERTLIKTEN DE SOGUUUTMAZ LAR.

 2. torun diyor ki:

  iste gercek anadolu türk erkegi böyle olur biz babadan böyle gördük ilk defa bir dizi takipcisi olmaya ilk adimimi attim :-) ben bu oyunu bozarim……….

 3. Murat diyor ki:

  Tatar ramazan Kastamonlu

 4. cabbar diyor ki:

  Gerçekte Antep Canavarı Abdullah Palaz’dır

 5. ramazan diyor ki:

  Tatar ramazan abartilacak kadar iyi biridir garibani seven insandan zarar gelmemistir iceri giris nedninden bellidir zaten benim adim tatar ramazannn

 6. onur diyor ki:

  hepinize tesekürler yorumlarinizdan dolayi

Yorum Yapın